| Ražotāja daļas numurs : | 1N5267BDO35 | RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Microsemi | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE ZENER 75V 500MW DO35 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | 1N5267BDO35(1).pdf1N5267BDO35(2).pdf1N5267BDO35(3).pdf1N5267BDO35(4).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | 1N5267BDO35 |
|---|---|
| Ražotājs | Microsemi |
| Apraksts | DIODE ZENER 75V 500MW DO35 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | 1N5267BDO35(1).pdf1N5267BDO35(2).pdf1N5267BDO35(3).pdf1N5267BDO35(4).pdf |
| Spriegums - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.5 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-35 |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 500 mW |
| Iepakojums / lieta | DO-204AH, DO-35, Axial |
| Iesaiņojums | Bag |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Impedance (max) (zzt) | 270 Ohms |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 100 nA @ 56 V |
| Pamatprodukta numurs | 1N5267 |








VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 75V 500MW DO35
Noliktavā
DIODE ZENER 75V 500MW DO35
DIODE ZENER 75V 500MW DO35
PDFRFQDIODE ZENER
DIODE ZENER 75V 500MW DO35
PDFRFQDIODE ZENER 75V 500MW DO35
PDFRFQDIODE ZENER 500MW DO35
VOLTAGE REGULATOR
DIODE ZENER 75V 500MW DO35
PDFRFQ