| Ražotāja daļas numurs : | SS15-TP | RoHs statuss : | |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) | Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SS15-TP(1).pdfSS15-TP(2).pdfSS15-TP(3).pdfSS15-TP(4).pdfSS15-TP(5).pdfSS15-TP(6).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SS15-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SS15-TP(1).pdfSS15-TP(2).pdfSS15-TP(3).pdfSS15-TP(4).pdfSS15-TP(5).pdfSS15-TP(6).pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 700 mV @ 1 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 50 V |
| Tehnoloģija | Schottky |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-214AC (SMA) |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | DO-214AC, SMA |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 500 µA @ 50 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 1A |
| Ietilpība @ Vr, F | - |
| Pamatprodukta numurs | SS15 |







DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC
PDFRFQSAFETY SUNWEAR, SS1502AF- 1=1PC
DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC

DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V DE150
DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC
PDFRFQ
DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V DE150

DIODE ARRAY SCHOTTKY 600V DE150
DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC
Noliktavā
3M SAFETY SUNWEAR SS1502AF-W
DIODE SCHOTTKY 50V 1A DO214AC