| Ražotāja daļas numurs : | SS110E-TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMAE |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SS110E-TP(1).pdfSS110E-TP(2).pdfSS110E-TP(3).pdfSS110E-TP(4).pdfSS110E-TP(5).pdfSS110E-TP(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SS110E-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMAE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SS110E-TP(1).pdfSS110E-TP(2).pdfSS110E-TP(3).pdfSS110E-TP(4).pdfSS110E-TP(5).pdfSS110E-TP(6).pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 850 mV @ 1 A |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 100 V |
| Tehnoloģija | Schottky |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SMAE |
| Ātrums | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | DO-214AC, SMA |
| Iesaiņojums | Cut Tape (CT) |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 500 µA @ 100 V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | 1A |
| Ietilpība @ Vr, F | 30pF @ 4V, 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | SS110 |







1A, 100V, SCHOTTKY RECTIFIER
Diodes - Rectifiers - Single SMA
SMA 100V 1.0A Diodes Rectifier

DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO221AC
DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC
1A, 100V, SCHOTTKY RECTIFIER

DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMAF

DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMAF

Interface

DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC