| Ražotāja daļas numurs : | SMBJ40A-TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krājumu stāvoklis : | 7502 pcs Stock |
| Apraksts : | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SMBJ40A-TP(1).pdfSMBJ40A-TP(2).pdfSMBJ40A-TP(3).pdfSMBJ40A-TP(4).pdfSMBJ40A-TP(5).pdfSMBJ40A-TP(6).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SMBJ40A-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 7502 pcs |
| Datu lapas | SMBJ40A-TP(1).pdfSMBJ40A-TP(2).pdfSMBJ40A-TP(3).pdfSMBJ40A-TP(4).pdfSMBJ40A-TP(5).pdfSMBJ40A-TP(6).pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 40V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 64.5V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 44.4V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-214AA (SMB) |
| Sērija | - |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 600W |
| Iepakojums / lieta | DO-214AA, SMB |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 9.3A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pamatprodukta numurs | SMBJ40 |
| Pieteikumi | General Purpose |







SMBJ DO214AA, UNIDIRECTIONAL 40V
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMBJ
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
PDFRFQTVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AA
PDFRFQTVS DIODE 40V 84V SMB
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMB