| Ražotāja daļas numurs : | SM4F18A-TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | Interface |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SM4F18A-TP.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SM4F18A-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | Interface |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SM4F18A-TP.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 18V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 29.2V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 20V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOD-123FL |
| Sērija | - |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 400W |
| Iepakojums / lieta | SOD-123F |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 13.7A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pamatprodukta numurs | SM4F18 |
| Pieteikumi | General Purpose |








Interface

Interface

Interface
TVS SMD 18V 400W Bi-directional
TVS SMD 17V 400W Bi-directional
TVS SMD 18V 400W Uni-directiona
TVS SMD 18V 400W Uni-directiona
TVS SMD 17V 400W Bi-directional

Interface
TVS SMD 18V 400W Bi-directional