| Ražotāja daļas numurs : | SIL2300-TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krājumu stāvoklis : | 26827 pcs Stock |
| Apraksts : | DUAL N-CHANNEL MOSFET,SOT23-6L |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SIL2300-TP(1).pdfSIL2300-TP(2).pdfSIL2300-TP(3).pdfSIL2300-TP(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SIL2300-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | DUAL N-CHANNEL MOSFET,SOT23-6L |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 26827 pcs |
| Datu lapas | SIL2300-TP(1).pdfSIL2300-TP(2).pdfSIL2300-TP(3).pdfSIL2300-TP(4).pdf |
| Vgs (th) (Max) @ Id | 1V @ 250µA |
| Tehnoloģija | MOSFET (Metal Oxide) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-6L |
| Sērija | - |
| Rds On (Max) @ Id, Vgs | 25mOhm @ 4A, 4.5V |
| Jauda - maks | 1.25W (Ta) |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Ievades kapacitāte (Ciss) (maksimālais) @ Vds | 620pF @ 10V |
| Vārtu maksa (Qg) (maks.) @ Vgs | 4.2nC @ 4.5V |
| FET iezīme | - |
| Drain to avota spriegumam (Vdss) | 20V |
| Strāvas - nepārtraukta noplūde (Id) @ 25 ° C | 4A (Tc) |
| Konfigurācija | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| Pamatprodukta numurs | SIL2300 |







DC DC CONVERTER 0.9-5V 100W
DC DC CONVERTER 0.6-5.1V 100W

DUAL N-CHANNEL MOSFET,SOT23-6L
DC DC CONVERTER 0.9-5V 100W

P-CHANNEL MOSFET,SOT23-6L
DC DC CONVERTER 0.59-5.1V 100W
DC DC CONVERTER 0.9-5V

P-CHANNEL,MOSFETS,SOT23-6L PACKA

N/P-CHANNEL MOSFETSOT23-6L

DUAL N-CHANNEL MOSFET,SOT23-6L