| Ražotāja daļas numurs : | SD101BWS-TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krājumu stāvoklis : | 256719 pcs Stock |
| Apraksts : | DIODE SCHOTTKY 50V SOD323 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SD101BWS-TP.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SD101BWS-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | DIODE SCHOTTKY 50V SOD323 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 256719 pcs |
| Datu lapas | SD101BWS-TP.pdf |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 950mV @ 15mA |
| Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais) | 50V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOD-323 |
| Ātrums | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Sērija | - |
| Reverss atkopšanas laiks (trr) | 1ns |
| Iepakojums | Cut Tape (CT) |
| Iepakojums / lieta | SC-76, SOD-323 |
| Citi vārdi | SD101BWSTPMSCT |
| Darba temperatūra - savienojums | -55°C ~ 125°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 16 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Diode tips | Schottky |
| Detalizēts apraksts | Diode Schottky 50V Surface Mount SOD-323 |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 200nA @ 40V |
| Pašreizējais - vidējais labojums (Io) | - |
| Ietilpība @ Vr, F | 2.1pF @ 0V, 1MHz |
| Bāzes daļas numurs | SD101B |








DIODE SCHOTTKY 40V 15MA DO35

DIODE SCHOTTKY 50V 15MA SOD323
DIODE SCHOTTKY 40V 30MA DO35
PDFRFQDIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD323
NoliktavāDIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD323
PDFRFQDIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD323
PDFRFQ
Diodes - Rectifiers - Single SOD
DIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD323
PDFRFQ
DIODE SCHOTTKY 40V 15MA DO35
DIODE SCHOTTKY 50V 30MA SOD323
PDFRFQ