| Ražotāja daļas numurs : | SAC12-TP |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micro Commercial Components (MCC) |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS DIODE 12VWM 19VC DO15 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SAC12-TP(1).pdfSAC12-TP(2).pdfSAC12-TP(3).pdfSAC12-TP(4).pdfSAC12-TP(5).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SAC12-TP |
|---|---|
| Ražotājs | Micro Commercial Components (MCC) |
| Apraksts | TVS DIODE 12VWM 19VC DO15 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | SAC12-TP(1).pdfSAC12-TP(2).pdfSAC12-TP(3).pdfSAC12-TP(4).pdfSAC12-TP(5).pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 12V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 19V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 13.3V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-15 |
| Sērija | - |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 500W |
| Iepakojums / lieta | DO-204AC, DO-15, Axial |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 175°C (TA) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 25A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pamatprodukta numurs | SAC12 |
| Pieteikumi | General Purpose |








Interface
TVS DIODE 136VWM 219VC DO15

TVS DIODE 130VWM DO204AC TR
TVS DIODE 12VWM 19VC DO204AC

TVS DIODE 120VWM DO204AC

Interface

Interface
TVS DIODE 12VWM 19VC DO204AC
PDFRFQTVS DIODE 12VWM 19VC DO204AC
Noliktavā
Interface