| Ražotāja daļas numurs : | TC4467CPD |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 360 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MOSFET DVR QUAD NAND 14DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TC4467CPD.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TC4467CPD |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MOSFET DVR QUAD NAND 14DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 360 pcs |
| Datu lapas | TC4467CPD.pdf |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 18 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 14-PDIP |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 15ns, 15ns |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Citi vārdi | 158-1118 158-1118-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Vadītāju skaits | 4 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģiskais spriegums - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Inverting |
| Vārtu veids | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Vadītā konfigurācija | Low-Side |
| Detalizēts apraksts | Low-Side Gate Driver IC Inverting 14-PDIP |
| Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne) | 1.2A, 1.2A |
| Kanāla veids | Independent |
| Bāzes daļas numurs | TC4467 |







IC MOSFET DVR QUAD NAND 16SOIC
IC MOSFET DVR QUAD NAND 14CDIP
IC MOSFET DVR QUAD NAND 16SOIC

IC MOSFET DVR QUAD NAND 14DIP
IC MOSFET DVR 12A HS 8SOIC
IC MOSFET DVR QUAD NAND 16SOIC
IC MOSFET DVR QUAD NAND 14CDIP

IC MOSFET DVR 12A HS 8DIP
IC MOSFET DVR QUAD AND 16SOIC
IC MOSFET DVR 12A HS 8SOIC