| Ražotāja daļas numurs : | TC429CPA |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 50 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | TC429CPA.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | TC429CPA |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 50 pcs |
| Datu lapas | TC429CPA.pdf |
| Spriegums - piegāde | 7 V ~ 18 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 23ns, 25ns |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Citi vārdi | 158-1105 158-1105-ND |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 150°C (TJ) |
| Vadītāju skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 8 Weeks |
| Loģiskais spriegums - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Inverting |
| Vārtu veids | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Vadītā konfigurācija | Low-Side |
| Detalizēts apraksts | Low-Side Gate Driver IC Inverting 8-PDIP |
| Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne) | 6A, 6A |
| Kanāla veids | Single |
| Bāzes daļas numurs | TC429 |







IC MOSFET DRIVER 6A HS 8SOIC

IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8SOIC
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8CDIP

IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8MSOP

IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DIP

IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8-DIP
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN
IC MOSFET DRIVER 6A HS 8DFN
IC MOSFET DVR 1.5A DUAL HS 8CDIP