| Ražotāja daļas numurs : | PL500-17SC-R | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 13071 pcs Stock |
| Apraksts : | IC VCXO 36MHZ 8SOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PL500-17SC-R.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PL500-17SC-R |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC VCXO 36MHZ 8SOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 13071 pcs |
| Datu lapas | PL500-17SC-R.pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Tips | Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOP |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| PLL | No |
| Izeja | LVCMOS, TTL |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievade | Crystal |
| Frekvence - maks | 36MHz |
| Dalītājs / reizinātājs | No/No |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | No/No |
| Bāzes daļas numurs | PL500 |







IC VCXO 36MHZ 6SOT23
IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC

IC VCXO 18MHZ 6SOT23
IC VCXO 36MHZ 6SOT23
IC VCXO 36MHZ 6SOT23
IC VCXO 36MHZ 8SOIC

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 16 - 36
IC VCXO 36MHZ 8SOP
IC VCXO 36MHZ 8SOIC