| Ražotāja daļas numurs : | PL500-16TC | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 5523 pcs Stock |
| Apraksts : | IC VCXO 18MHZ 6SOT23 | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PL500-16TC.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PL500-16TC |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC VCXO 18MHZ 6SOT23 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5523 pcs |
| Datu lapas | PL500-16TC.pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.25 V ~ 3.63 V |
| Tips | Voltage Controlled Crystal Oscillator (VCXO) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | SOT-23-6 |
| Sērija | - |
| Ratio - ievade: izlaide | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| PLL | No |
| Izeja | LVCMOS, TTL |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Shēmu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievade | Crystal |
| Frekvence - maks | 18MHz |
| Dalītājs / reizinātājs | Yes/No |
| Diferenciāļa - ieeja: izlaide | No/No |
| Bāzes daļas numurs | PL500 |







IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 36MHZ 8SOP

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 16 - 36
IC VCXO 36MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC
IC VCXO 36MHZ 8SOP
IC VCXO 18MHZ 8SOIC

16 - 36MHZ CRYSTAL INPUT 4 - 18M
IC VCXO 36MHZ 8SOIC
IC VCXO 18MHZ 8SOIC