| Ražotāja daļas numurs : | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 12709 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PIC32MX210F016BT-I/SO |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 12709 pcs |
| Datu lapas | PIC32MX210F016BT-I/SO(1).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(2).pdfPIC32MX210F016BT-I/SO(3).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-SOIC |
| Ātrums | 40MHz |
| Sērija | PIC® 32MX |
| RAM lielums | 4K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 16KB (16K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 19 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 4 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 16KB (16K x 8) FLASH 28-SOIC |
| Datu pārveidotāji | A/D 9x10b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | MIPS32® M4K™ |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, PMP, SPI, UART/USART, USB OTG |
| Bāzes daļas numurs | PIC32MX210F016 |







IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC

IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SDIP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 36VTLA
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28QFN
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 28SSOP