| Ražotāja daļas numurs : | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 476 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PIC32MX170F256D-I/ML |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 476 pcs |
| Datu lapas | PIC32MX170F256D-I/ML.pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 2.3 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 44-QFN (8x8) |
| Ātrums | 40MHz |
| Sērija | PIC® 32MX |
| RAM lielums | 64K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (256K x 8) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 44-VQFN Exposed Pad |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 35 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 5 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 256KB (256K x 8) FLASH 44-QFN (8x8) |
| Datu pārveidotāji | A/D 13x10b |
| Core izmērs | 32-Bit |
| Galvenais procesors | MIPS32® M4K™ |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | PIC32MX170F256D |







IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SSOP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44VTLA