| Ražotāja daļas numurs : | PIC24EP256MC204T-I/TL |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 5667 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PIC24EP256MC204T-I/TL(1).pdfPIC24EP256MC204T-I/TL(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PIC24EP256MC204T-I/TL |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5667 pcs |
| Datu lapas | PIC24EP256MC204T-I/TL(1).pdfPIC24EP256MC204T-I/TL(2).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 44-VTLA (6x6) |
| Ātrums | 70 MIPs |
| Sērija | PIC® 24EP |
| RAM lielums | 16K x 16 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 256KB (85.5K x 24) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 44-VFTLA Exposed Pad |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 35 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | PIC PIC® 24EP Microcontroller IC 16-Bit 70 MIPs 256KB (85.5K x 24) FLASH 44-VTLA (6x6) |
| Datu pārveidotāji | A/D 9x10b/12b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | PIC |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, QEI, SPI, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | PIC24EP256MC204 |








IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44TQFP

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44QFN
IC MCU 16BIT 256KB FLASH 44VTLA

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 256KB FLASH 48UQFN