Daļas numurs:PIC16F690-I/SO
- Datums: 2025/02/25
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 9.26 MB
- Video ekrānuzņēmums


| Ražotāja daļas numurs : | PIC16C662-20E/L | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 4967 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | PIC16C662-20E/L(1).pdfPIC16C662-20E/L(2).pdfPIC16C662-20E/L(3).pdfPIC16C662-20E/L(4).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | PIC16C662-20E/L |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4967 pcs |
| Datu lapas | PIC16C662-20E/L(1).pdfPIC16C662-20E/L(2).pdfPIC16C662-20E/L(3).pdfPIC16C662-20E/L(4).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 4 V ~ 6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Ātrums | 20MHz |
| Sērija | PIC® 16C |
| RAM lielums | 176 x 8 |
| Programmas atmiņas tips | OTP |
| Programmas atmiņas izmērs | 7KB (4K x 14) |
| Perifērijas ierīces | Brown-out Detect/Reset, LED, POR, WDT |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 44-LCC (J-Lead) |
| Oscilatora tips | External |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| I / O skaits | 33 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) OTP 44-PLCC (16.59x16.59) |
| Datu pārveidotāji | - |
| Core izmērs | 8-Bit |
| Galvenais procesors | PIC |
| Savienojumi | - |
| Bāzes daļas numurs | PIC16C662 |










IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44MQFP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC

IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44PLCC

IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
IC MCU 8BIT 7KB OTP 44TQFP

IC MCU 8BIT 7KB OTP 44MQFP