| Ražotāja daļas numurs : | MLCE64A |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS DIODE 64VWM 103VC CASE-1 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MLCE64A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MLCE64A |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | TVS DIODE 64VWM 103VC CASE-1 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MLCE64A.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 64V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 103V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 71.1V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | CASE-1 |
| Sērija | Military, MIL-PRF-19500 |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 1500W (1.5kW) |
| Iepakojums / lieta | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 14.6A |
| Jauda @ Frekvence | 90pF @ 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | LCE64 |
| Pieteikumi | General Purpose |








LOW CAP TVS 60V 5% 1500W UNI 100

TVS DIODE 7VWM 12VC CASE-1
TVS DIODE UP 7VWM 13.3VC

TVS DIODE 64VWM 103VC CASE-1

TVS DIODE 60VWM 96.8VC CASE-1

LOW CAP TVS 60V 5% 1500W UNI 100

TVS DIODE 60VWM 96.8VC CASE-1

LOW CAP TVS 64V 5% 1500W UNI 100

TVS DIODE 6.5VWM 11.2VC CASE-1
TVS DIODE UP 7VWM 12VC