| Ražotāja daļas numurs : | MLCE26AE3 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS DIODE 26VWM 42.1VC CASE-1 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MLCE26AE3.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MLCE26AE3 |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | TVS DIODE 26VWM 42.1VC CASE-1 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MLCE26AE3.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 26V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 42.1V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 28.9V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | CASE-1 |
| Sērija | Military, MIL-PRF-19500 |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 1500W (1.5kW) |
| Iepakojums / lieta | DO-201AA, DO-27, Axial |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 36A |
| Jauda @ Frekvence | 100pF @ 1MHz |
| Pamatprodukta numurs | LCE26 |
| Pieteikumi | General Purpose |








TVS DIODE 26VWM 42.1VC CASE-1
TVS DIODE UP 26VWM 46.6VC
TVS DIODE UP 28VWM 50.1VC
TVS DIODE UP 28VWM 45.4VC

TVS DIODE 24VWM 38.9VC CASE-1

TVS DIODE 30VWM 48.4VC CASE-1

TVS DIODE 28VWM 45.5VC CASE-1

TVS DIODE 28VWM 45.5VC CASE-1
TVS DIODE UP 24VWM 38.9VC
TVS DIODE UP 26VWM 42.1VC