| Ražotāja daļas numurs : | MIC705M | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 18815 pcs Stock |
| Apraksts : | IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MIC705M.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MIC705M |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 18815 pcs |
| Datu lapas | MIC705M.pdf |
| Spriegums - slieksnis | 4.65V |
| Tips | Simple Reset/Power-On Reset |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Atstatīt taimautu | 140 ms Minimum |
| Atiestatīt | Active Low |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Izeja | - |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monitorēto spriegumu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | Supervisor 1 Channel 8-SOIC |
| Bāzes daļas numurs | MIC705 |







IC SUPERVISOR 4.4V VTH 8-SOIC
IC REG LINEAR POS ADJ 5A SPAK-7
IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-SOIC

EVAL BOARD
IC REG LINEAR POS ADJ 5A SPAK-7

IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-DIP
IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-SOIC
5 AMP, LOW VIN, LOW VOUT MICRO C
IC SUPERVISOR 4.65V VTH 8-SOIC
IC REG LDO ADJ 3A 12MLF