| Ražotāja daļas numurs : | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 350 pcs Stock |
| Apraksts : | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MCP79521-I/MS.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MCP79521-I/MS |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 350 pcs |
| Datu lapas | MCP79521-I/MS.pdf |
| Spriegums - piegāde, akumulators | 1.3 V ~ 3.6 V |
| Spriegums - piegāde | 1.8 V ~ 3.6 V |
| Tips | Clock/Calendar |
| Laika formāts | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 10-MSOP |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Citi vārdi | MCP79521IMS |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas izmērs | 64B |
| Ražotāja standarta svina laiks | 18 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | SPI |
| Iespējas | Alarm, EEPROM, Leap Year, Square Wave Output, SRAM, Unique ID |
| Detalizēts apraksts | Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 64B SPI 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Datuma formāts | YY-MM-DD-dd |
| Pašreizējais - Laika uzturēšana (Maks.) | 1µA @ 1.8V ~ 3.6V |
| Bāzes daļas numurs | MCP79521 |








IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-MSOP

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN

IC RTC CLK/CALENDAR SPI 10-TDFN