| Ražotāja daļas numurs : | MCP4011T-202E/SN | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 34134 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DGTL POT 2.1K 1CH 8SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MCP4011T-202E/SN(1).pdfMCP4011T-202E/SN(2).pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MCP4011T-202E/SN |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC DGTL POT 2.1K 1CH 8SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 34134 pcs |
| Datu lapas | MCP4011T-202E/SN(1).pdfMCP4011T-202E/SN(2).pdf |
| Spriegums - piegāde | 1.8 V ~ 5.5 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperatūras koeficients (tips) | 150 ppm/°C |
| Konusveida | Linear |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Izturība - tīrītājs (Ohms) (tips) | 70 |
| Pretestība (ohm) | 2.1k |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Krānu skaits | 64 |
| Shēmu skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Atmiņas veids | Volatile |
| Ražotāja standarta svina laiks | 5 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Saskarne | Up/Down (U/D, CS) |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | Digital Potentiometer 2.1k Ohm 1 Circuit 64 Taps Up/Down (U/D, CS) Interface 8-SOIC |
| Konfigurācija | Potentiometer |
| Bāzes daļas numurs | MCP4011 |








IC DGTL POT 50K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 50K 1CH 8DFN
IC DGTL POT 5K 1CH 8DFN
IC DGTL POT 2.1K 1CH 8DFN

IC DGTL POT 2.1K 1CH 8MSOP

IC DGTL POT 5K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 5K 1CH 8SOIC
IC DGTL POT 10K 1CH 8SOIC

IC DGTL POT 10K 1CH 8MSOP
IC DGTL POT 10K 1CH 8DFN