| Ražotāja daļas numurs : | MCP16501TD-E/RMB |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MCP16501TD-E/RMB(1).pdfMCP16501TD-E/RMB(2).pdfMCP16501TD-E/RMB(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MCP16501TD-E/RMB |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MCP16501TD-E/RMB(1).pdfMCP16501TD-E/RMB(2).pdfMCP16501TD-E/RMB(3).pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.7V ~ 5.5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-VQFN (4x4) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 24-VFQFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - piedāvājums | 14mA |
| Pamatprodukta numurs | MCP16501 |
| Pieteikumi | Processor |







PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS

PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS

PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS

PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS
PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS
PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS

PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS

PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS
PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS

PMIC FOR SAMA5DX/SAM9X6 MPUS