MASMCJ30AE3 attēlsMicrochip Technology Attēls var būt pārstāvība.
MASMCJ30AE3
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : MASMCJ30AE3
RoHs statuss : RoHS neatbilst prasībām
Ražotājs / zīmols : Micrel / Microchip Technology
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas : MASMCJ30AE3(1).pdfMASMCJ30AE3(2).pdf
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr MASMCJ30AE3
Ražotājs Micrel / Microchip Technology
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss RoHS neatbilst prasībām
Pieejamais daudzums Noliktavā
Spriegums - reversais izliekums (tips) 30V
Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp 48.4V
Spriegums - sadalījums (min) 33.3V
Vienvirziena kanāli 1
Tips Zener
Piegādātāja ierīču komplekts DO-214AB (SMCJ)
Sērija Military, MIL-PRF-19500
Elektropārvades līnijas aizsardzība No
Jauda - maksimālais impulss 1500W (1.5kW)
Iepakojums / lieta DO-214AB, SMC
Iesaiņojums Bulk
Darbības temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montāžas tips Surface Mount
Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) 31A