| Ražotāja daļas numurs : | MASMCJ30AE3 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MASMCJ30AE3(1).pdfMASMCJ30AE3(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MASMCJ30AE3 |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MASMCJ30AE3(1).pdfMASMCJ30AE3(2).pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 30V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 48.4V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 33.3V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-214AB (SMCJ) |
| Sērija | Military, MIL-PRF-19500 |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | No |
| Jauda - maksimālais impulss | 1500W (1.5kW) |
| Iepakojums / lieta | DO-214AB, SMC |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 31A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pamatprodukta numurs | SMCJ30 |
| Pieteikumi | General Purpose |







TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AB
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AB