| Ražotāja daļas numurs : | JAN1N4979DUS |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE ZENER 75V 5W D5B |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | JAN1N4979DUS(1).pdfJAN1N4979DUS(2).pdfJAN1N4979DUS(3).pdfJAN1N4979DUS(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | JAN1N4979DUS |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | DIODE ZENER 75V 5W D5B |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | JAN1N4979DUS(1).pdfJAN1N4979DUS(2).pdfJAN1N4979DUS(3).pdfJAN1N4979DUS(4).pdf |
| Spriegums - Zener (Nom) (Vz) | 75 V |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.5 V @ 1 A |
| Tolerance | ±1% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | D-5B |
| Sērija | Military, MIL-PRF-19500/356 |
| Jauda - maks | 5 W |
| Iepakojums / lieta | SQ-MELF, E |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Impedance (max) (zzt) | 55 Ohms |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 2 µA @ 56 V |
| Pamatprodukta numurs | 1N4979 |








DIODE ZENER 75V 5W E AXIAL
VOLTAGE REGULATOR

DIODE ZENER 82V 5W AXIAL

DIODE ZENER 75V 5W E AXIAL

DIODE ZENER 75V 5W D5B
VOLTAGE REGULATOR

DIODE ZENER 82V 5W E AXIAL

DIODE ZENER 75V 5W AXIAL
VOLTAGE REGULATOR

DIODE ZENER 75V 5W D5B