| Ražotāja daļas numurs : | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | 5303 pcs Stock |
| Apraksts : | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR(1).pdfDSPIC33FJ128GP206A-I/MR(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5303 pcs |
| Datu lapas | DSPIC33FJ128GP206A-I/MR(1).pdfDSPIC33FJ128GP206A-I/MR(2).pdf |
| Spriegums - piegāde (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 64-QFN (9x9) |
| Ātrums | 40 MIPs |
| Sērija | dsPIC™ 33F |
| RAM lielums | 8K x 8 |
| Programmas atmiņas tips | FLASH |
| Programmas atmiņas izmērs | 128KB (128K x 8) |
| Perifērijas ierīces | AC'97, Brown-out Detect/Reset, DMA, I²S, POR, PWM, WDT |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Oscilatora tips | Internal |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| I / O skaits | 53 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 12 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| EEPROM izmērs | - |
| Detalizēts apraksts | dsPIC dsPIC™ 33F Microcontroller IC 16-Bit 40 MIPs 128KB (128K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) |
| Datu pārveidotāji | A/D 18x10b/12b |
| Core izmērs | 16-Bit |
| Galvenais procesors | dsPIC |
| Savienojumi | I²C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART |
| Bāzes daļas numurs | DSPIC33FJ128GP206A |








IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44QFN

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
IC MCU 16BIT 128KB FLASH 44TQFP

IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP