| Ražotāja daļas numurs : | DSC2311KI2-R0001T | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology | Krājumu stāvoklis : | 5595 pcs Stock |
| Apraksts : | OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | DSC2311KI2-R0001T.pdf | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | DSC2311KI2-R0001T |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 5595 pcs |
| Datu lapas | DSC2311KI2-R0001T.pdf |
| Spriegums - piegāde | 2.25 V ~ 3.6 V |
| Tips | XO (Standard) |
| Izmērs / Izmēri | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Sērija | DSC2311 |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 6-VDFN |
| Izeja | CMOS |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Augstums | 0.035" (0.90mm) |
| Funkcija | Enable/Disable |
| Frekvences stabilitāte | ±25ppm |
| Frekvence - izlaide 2 | 127MHz |
| Frekvence - izlaide 1 | 127MHz |
| Detalizēts apraksts | CMOS XO (Standard) Pin Configurable Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V 6-VDFN |
| Strāva - piegāde (maks.) | - |
| Strāva - piegāde (atspējošana) (maks.) | 23mA |
| Bāzes rezonators | MEMS |








OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT

MEMS CLOCK GENERATOR, -40C-85C,

OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT

IC CLOCK GENERATOR 6SMD

MEMS CLOCK GENERATOR, -40C-85C,

IC CLOCK GENERATOR 6SMD

IC CLOCK GENERATOR 6SMD

OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT

OSC MEMS CONFIGURABLE OUTPUT

IC CLOCK GENERATOR 6SMD