| Ražotāja daļas numurs : | CDLL6320 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE ZENER 6.8V 500MW DO213AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CDLL6320(1).pdfCDLL6320(2).pdfCDLL6320(3).pdfCDLL6320(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CDLL6320 |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | DIODE ZENER 6.8V 500MW DO213AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CDLL6320(1).pdfCDLL6320(2).pdfCDLL6320(3).pdfCDLL6320(4).pdf |
| Spriegums - Zener (Nom) (Vz) | 6.8 V |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±5% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-213AB |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 500 mW |
| Iepakojums / lieta | DO-213AB, MELF |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Impedance (max) (zzt) | 3 Ohms |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 2 µA @ 4 V |
| Pamatprodukta numurs | CDLL6320 |








DIODE ZENER 7.5V 500MW DO213AB

DIODE ZENER 8.2V 500MW DO213AB
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR

DIODE ZENER 5.6V 500MW DO213AB
VOLTAGE REGULATOR

DIODE ZENER 6.2V 500MW DO213AB
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR