| Ražotāja daļas numurs : | CDLL5255 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE ZENER 28V DO-213AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CDLL5255(1).pdfCDLL5255(2).pdfCDLL5255(3).pdfCDLL5255(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CDLL5255 |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | DIODE ZENER 28V DO-213AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CDLL5255(1).pdfCDLL5255(2).pdfCDLL5255(3).pdfCDLL5255(4).pdf |
| Spriegums - Zener (Nom) (Vz) | 28 V |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±20% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-213AB |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | DO-213AB, MELF |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Impedance (max) (zzt) | 44 Ohms |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 100 nA @ 21 V |
| Pamatprodukta numurs | CDLL5255 |







DIODE ZENER 27V DO-213AB
DIODE ZENER 28V DO-213AB
DIODE ZENER 27V DO-213AA
DIODE ZENER 27V DO-213AA

DIODE ZENER 28V DO-213AB
DIODE ZENER 27V DO-213AA
DIODE ZENER 28V DO-213AB

DIODE ZENER 28V DO-213AB
DIODE ZENER 28V DO-213AB
DIODE ZENER 27V DO-213AA