| Ražotāja daļas numurs : | CDLL4370 |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Micrel / Microchip Technology |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | DIODE ZENER 2.4V 500MW DO213AB |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | CDLL4370(1).pdfCDLL4370(2).pdfCDLL4370(3).pdfCDLL4370(4).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | CDLL4370 |
|---|---|
| Ražotājs | Micrel / Microchip Technology |
| Apraksts | DIODE ZENER 2.4V 500MW DO213AB |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | CDLL4370(1).pdfCDLL4370(2).pdfCDLL4370(3).pdfCDLL4370(4).pdf |
| Spriegums - Zener (Nom) (Vz) | 2.4 V |
| Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerance | ±10% |
| Piegādātāja ierīču komplekts | DO-213AB |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 500 mW |
| Iepakojums / lieta | DO-213AB, MELF |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -65°C ~ 175°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Impedance (max) (zzt) | 30 Ohms |
| Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr | 100 µA @ 1 V |
| Pamatprodukta numurs | CDLL4370 |







VOLTAGE REGULATOR
DIODE GEN PURP 75V 300MA DO213AA

DIODE ZENER 2.4V 500MW DO213AB

DIODE ZENER 2.7V 500MW DO213AB
DIODE GEN PURP 75V 200MA DO213AA
DIODE GEN PURP 75V 150MA DO213AA
DIODE GEN PURP 75V 200MA DO213AA
VOLTAGE REGULATOR
VOLTAGE REGULATOR
DIODE GEN PURP 75V 300MA DO213AA