Daļas numurs:SMAJ48A-13-F
- Datums: 2022/09/19
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 5.91 MB
- Video ekrānuzņēmums



| Ražotāja daļas numurs : | SMAJ40A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Meritek |
| Krājumu stāvoklis : | 200 pcs Stock |
| Apraksts : | TVS DIODE 40VWM 64.5VC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SMAJ40A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SMAJ40A |
|---|---|
| Ražotājs | Meritek |
| Apraksts | TVS DIODE 40VWM 64.5VC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 200 pcs |
| Datu lapas | SMAJ40A.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 40V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 64.5V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 44.4V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Sērija | SMAJ |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | - |
| Jauda - maksimālais impulss | 400W |
| Iepakojums / lieta | DO-214AC (SMA) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 6.2A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pieteikumi | General Purpose |










TVS DIODE 40V 64.5V DO214AC
SMAJ, DO-214AC, 400V, 648V, REEL
TVS DIODE 400VWM DO214AC
TVS DIODE 40V 64.5V SMA
TVS DIODE 400VWM DO214AC
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMA
SMAJ DO214AC, BIDIRECTIONAL 400V
TVS DIODE 400VWM DO214AC
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC
TVS DIODE 40VWM 64.5VC DO214AC