| Ražotāja daļas numurs : | SMAJ30A |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Meritek |
| Krājumu stāvoklis : | 10000 pcs Stock |
| Apraksts : | TVS DIODE 30VWM 48.4VC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | SMAJ30A.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | SMAJ30A |
|---|---|
| Ražotājs | Meritek |
| Apraksts | TVS DIODE 30VWM 48.4VC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | 10000 pcs |
| Datu lapas | SMAJ30A.pdf |
| Spriegums - reversais izliekums (tips) | 30V |
| Spriegums - stiprinājums (maksimālais) @ Ipp | 48.4V |
| Spriegums - sadalījums (min) | 33.3V |
| Vienvirziena kanāli | 1 |
| Tips | Zener |
| Piegādātāja ierīču komplekts | - |
| Sērija | SMAJ |
| Elektropārvades līnijas aizsardzība | - |
| Jauda - maksimālais impulss | 400W |
| Iepakojums / lieta | DO-214AC (SMA) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -55°C ~ 150°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Pašreizējais - maksimālais impulss (10 / 1000μs) | 8.26A |
| Jauda @ Frekvence | - |
| Pieteikumi | General Purpose |







TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
TVS DIODE 300VWM DO214AC
TVS DIODE 300VWM DO214AC
TVS DIODE 300VWM DO214AC
SMAJ, DO-214AC, 300V, 486V, REEL
SMAJ, DO-214AC, 300V, 486V, REEL
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AC
TVS DIODE 30V 48.4V SMA
TVS DIODE 30V 48.4V DO214AC