| Ražotāja daļas numurs : | MPTS2920L075 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Meritek |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PTC RESET FUSE 33V 0.75A 2920 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MPTS2920L075.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MPTS2920L075 |
|---|---|
| Ražotājs | Meritek |
| Apraksts | PTC RESET FUSE 33V 0.75A 2920 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MPTS2920L075.pdf |
| Spriegums - maks | 33V |
| Tips | Polymeric |
| Laiks līdz ceļojumam | 300 ms |
| Biezums (Maks.) | 0.045" (1.15mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.290" L x 0.202" W (7.36mm x 5.12mm) |
| Sērija | MPTS |
| Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits) | 1 Ohms |
| Izturība - sākotnējā (Ri) (min) | 180 mOhms |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 2920 (7351 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Vadošā atstarpe | - |
| Pašreizējais - ceļojums (tas) | 1.5 A |
| Pašreizējais - maksimālais | 100 A |
| Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais) | 750 mA |
| Apstiprināšanas aģentūra | cUL, TUV, UL |







PTC RESET FUSE 60V 0.5A 2920
PTC RESET FUSE 60V 0.5A 2920
PTC RESET FUSE 60V 1A 2920
PTC RESET FUSE 33V 0.75A 2920
PTC RESET FUSE 60V 0.3A 2920
PTC RESET FUSE 33V 1.1A 2920
PTC RESET FUSE 6V 2A 2016
PTC RESET FUSE 60V 0.75A 2920
PTC RESET FUSE 60V 0.3A 2920
PTC RESET FUSE 60V 0.75A 2920