| Ražotāja daļas numurs : | MPTS1812L260 |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Meritek |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PTC RESET FUSE 8V 2.6A 1812 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MPTS1812L260.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MPTS1812L260 |
|---|---|
| Ražotājs | Meritek |
| Apraksts | PTC RESET FUSE 8V 2.6A 1812 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MPTS1812L260.pdf |
| Spriegums - maks | 8V |
| Tips | Polymeric |
| Laiks līdz ceļojumam | 2.5 s |
| Biezums (Maks.) | 0.061" (1.55mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) |
| Sērija | MPTS |
| Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits) | 50 mOhms |
| Izturība - sākotnējā (Ri) (min) | 20 mOhms |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 1812 (4532 Metric) |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Vadošā atstarpe | - |
| Pašreizējais - ceļojums (tas) | 5 A |
| Pašreizējais - maksimālais | 100 A |
| Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais) | 2.6 A |
| Apstiprināšanas aģentūra | cUL, TUV, UL |







PTC RESET FUSE 13.2V 2.6A 1812
PTC RESET FUSE 16V 2A 1812
PTC RESET FUSE 13.2V 2.6A 1812
PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812
PTC RESET FUSE 8V 1.6A 1812
PTC RESET FUSE 8V 2A 1812
PTC RESET FUSE 8V 2.6A 1812
PTC RESET FUSE 16V 2A 1812
PTC RESET FUSE 16V 2.6A 1812
PTC RESET FUSE 8V 2A 1812