| Ražotāja daļas numurs : | MPTS1206L012R |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Meritek |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | PTC RESET FUSE 48V 0.12A 1206 |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MPTS1206L012R.pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MPTS1206L012R |
|---|---|
| Ražotājs | Meritek |
| Apraksts | PTC RESET FUSE 48V 0.12A 1206 |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MPTS1206L012R.pdf |
| Spriegums - maks | 48V |
| Tips | Polymeric |
| Laiks līdz ceļojumam | 200 ms |
| Biezums (Maks.) | 0.033" (0.85mm) |
| Izmērs / Izmēri | 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) |
| Sērija | MPTS |
| Pretestība - pēcbrauciens (R1) (maksimālais skaits) | 6.5 Ohms |
| Izturība - sākotnējā (Ri) (min) | 1.4 Ohms |
| Vērtējumi | - |
| Iepakojums / lieta | 1206 (3216 Metric), Concave |
| Iesaiņojums | Tape & Reel (TR) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Vadošā atstarpe | - |
| Pašreizējais - ceļojums (tas) | 390 mA |
| Pašreizējais - maksimālais | 100 A |
| Pašreizējais - Hold (Ih) (maksimālais) | 120 mA |
| Apstiprināšanas aģentūra | cUL, TUV, UL |







PTC RESET FUSE 30V 0.2A 1206
PTC RESET FUSE 60V 0.1A 1206
PTC RESET FUSE 60V 0.1A 1206
PTC RESET FUSE 48V 0.16A 1206
PTC RESET FUSE 48V 0.12A 1206
PTC RESET FUSE 30V 0.2A 1206
PTC RESET FUSE 30V 0.2A 1206
PTC RESET FUSE 60V 0.05A 1206
PTC RESET FUSE 48V 0.16A 1206
PTC RESET FUSE 60V 0.05A 1206