HC1812YV684Z201 attēlsMeritek Attēls var būt pārstāvība.
HC1812YV684Z201
Kāpņu cena
Vai vēlaties labāku cenu?
Lūdzu, veiciet izmeklēšanu, un mēs nekavējoties atbildēsim.
Ražotāja daļas numurs : HC1812YV684Z201
RoHs statuss :
Ražotājs / zīmols : Meritek
Krājumu stāvoklis : -
Apraksts : CAP CER 0.68UF 200V Y5V 1812
Nosūtīt no : Honkonga
Datu lapas :
  • Iesniegt pieprasījumu
Daļa Nr HC1812YV684Z201
Ražotājs Meritek
Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
Pieejamais daudzums Noliktavā
Datu lapas
Spriegums - nominālā 200V
Tolerance -20%, +80%
Biezums (Maks.) -
Temperatūras koeficients Y5V (F)
Izmērs / Izmēri 0.180" L x 0.125" W (4.60mm x 3.20mm)
Sērija HC
Vērtējumi -
Iepakojums / lieta 1812 (4532 Metric)
Iesaiņojums Tape & Reel (TR)
Darbības temperatūra -25°C ~ 85°C
Montāžas tips Surface Mount, MLCC
Svina stils -
Vadošā atstarpe -
Augstums - sēdvietas (maksimums) -
Iespējas -
Bojājumu likme -
Ietilpība 0.68 µF