| Ražotāja daļas numurs : | MR9238E24B1-FSR |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Ražotājs / zīmols : | Mechatronics |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MR9238E24B1-FSR(1).pdfMR9238E24B1-FSR(2).pdfMR9238E24B1-FSR(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MR9238E24B1-FSR |
|---|---|
| Ražotājs | Mechatronics |
| Apraksts | FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS atbilstības sertifikāts |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MR9238E24B1-FSR(1).pdfMR9238E24B1-FSR(2).pdfMR9238E24B1-FSR(3).pdf |
| Platums | 38.00mm |
| Svars | 0.437 lb (198.00 g) |
| Sprieguma diapazons | - |
| Spriegums - nominālā | 24VDC |
| Izbeigšana | 3 Wire Leads |
| Statiskais spiediens | 1.540 in H2O (383.6 Pa) |
| Izmērs / Izmēri | Square - 92mm L x 92mm H |
| Sērija | MR9238 |
| RPM | 8000 RPM |
| Iesaiņojums | Box |
| Darbības temperatūra | - |
| Troksnis | 63.3dB(A) |
| Materiāls - rāmis | Plastic |
| Materiāls - asmeņi | Plastic |
| Mūžs @ temp. | - |
| Ingress Protection | - |
| Iespējas | Auto Restart, Speed Sensor (Tach) |
| Ventilatora tips | Tubeaxial |
| Pašreizējais vērtējums (ampēri) | 1.15A |
| Paturot tipa | Ball |
| Pamatprodukta numurs | MR9238 |
| Apstiprināšanas aģentūra | CE, cUL, TUV, UL |
| Gaisa plūsma | 173.0 CFM (4.84m³/min) |







FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 48VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 24VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE
FAN AXIAL 92X38MM 12VDC WIRE