| Ražotāja daļas numurs : | MAX876BCPA | RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 5750 pcs Stock |
| Apraksts : | IC VREF SERIES 10V 8DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX876BCPA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC VREF SERIES 10V 8DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 5750 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 10V |
| Spriegums - ievade | 12 V ~ 18 V |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperatūras koeficients | 20ppm/°C |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-PDIP |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | Series |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izvades veids | Fixed |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Troksnis - no 10Hz līdz 10kHz | 29µVrms |
| Troksnis - no 0.1Hz līdz 10Hz | 18µVp-p |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Detalizēts apraksts | Series Voltage Reference IC ±0.05% 10mA 8-PDIP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 700µA |
| Pašreizējais - izlaide | 10mA |
| Bāzes daļas numurs | MAX876 |








IC CTLR PS 2/1PH QUICK PWM 40QFN
VOLTAGE REFERENCE

IC CTLR PS 2/1PH QUICK PWM 40QFN

IC VREF SERIES 10V 8SOIC
IC VREF SERIES 0.03% 8SOIC

IC VREF SERIES 10V 8SOIC

IC VREF SERIES 10V 8SOIC

IC VREF SERIES 10V 8SOIC
VOLTAGE REFERENCE
VOLTAGE REFERENCE