| Ražotāja daļas numurs : | MAX867EUA |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 3387 pcs Stock |
| Apraksts : | SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX867EUA |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3387 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 2.7V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | 6V |
| Spriegums - ieeja (min) | 0.8V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 6V |
| Topoloģija | Boost |
| Sinhronais taisngriezis | No |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-µMAX |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Izvades veids | Adjustable |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Rezultātu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Up |
| Frekvence - pārslēgšana | Up to 250kHz |
| Pašreizējais - izlaide | - |








IC REG BOOST ADJ 15MA 8SOIC

IC INTEGRATED CIRCUIT

IC REG BOOST ADJ 15MA 8UMAX

KIT EVAL FOR MAX8678

IC MOSFET 7CH 2AA PMIC 40TQFN
SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER

IC INTEGRATED CIRCUIT

IC LED DRIVER RGLTR DIM 16TQFN

IC REG BOOST ADJ 15MA 8SOIC

IC REG BOOST ADJ 15MA 8UMAX