| Ražotāja daļas numurs : | MAX792RCPE+ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 3146 pcs Stock |
| Apraksts : | IC SUPERVISOR MPU 16-DIP |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX792RCPE+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC SUPERVISOR MPU 16-DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3146 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - slieksnis | 2.61V |
| Tips | Simple Reset/Power-On Reset |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-PDIP |
| Sērija | - |
| Atstatīt taimautu | 140 ms Minimum |
| Atiestatīt | Active High/Active Low |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Izeja | Push-Pull, Push-Pull |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Monitorēto spriegumu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Through Hole |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | Supervisor Push-Pull, Push-Pull 1 Channel 16-PDIP |
| Bāzes daļas numurs | MAX792 |








IC SUPERVISOR MPU 16-SOIC
IC MPU SUPRVSRY CIRC 2.91V 16DIP
IC SUPERVISOR MCU AND NV MEMORY

IC SUPERVISOR MPU 16-DIP

IC SUPERVISOR MPU 16-DIP

IC SUPERVISOR MPU 16-SOIC

IC SUPERVISOR MPU 16-SOIC

IC SUPERVISOR MPU 16-SOIC

IC MPU SUPRVSRY CIRC 2.61V 16DIP
IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC