| Ražotāja daļas numurs : | MAX627ESA+ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 1010 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DRIVER MOSFET DUAL 8-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX627ESA+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DRIVER MOSFET DUAL 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 1010 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.5 V ~ 18 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Pieauguma / krituma laiks (veids) | 25ns, 20ns |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Vadītāju skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Loģiskais spriegums - VIL, VIH | 0.8V, 2V |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Non-Inverting |
| Vārtu veids | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| Vadītā konfigurācija | Low-Side |
| Detalizēts apraksts | Low-Side Gate Driver IC Non-Inverting 8-SOIC |
| Pašreizējais - maksimālais izvads (avots, izlietne) | 2A, 2A |
| Kanāla veids | Independent |
| Bāzes daļas numurs | MAX627 |








IC DVR MOSFET DUAL NON-INV 8SOIC

IC DRIVER MOSFET DUAL 8-DIP

IC DVR DUAL-POWER MOSFET 8-DIP

IC DVR DUAL-POWER MOSFET 8-SOIC

IC DRIVER MOSFET DUAL 8-SOIC

IC DRIVER MOSFET DUAL 8-DIP

IC DRIVER MOSFET DUAL 8-SOIC

IC DVR MOSFET DUAL NON-INV 8SOIC

IC MOSFET DRVR COTS

IC DRIVER MOSFET DUAL 8-DIP