| Ražotāja daļas numurs : | MAX5995BATE+ |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IEEE 802.3BT-COMPLIANT, POWERED |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MAX5995BATE+(1).pdfMAX5995BATE+(2).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX5995BATE+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IEEE 802.3BT-COMPLIANT, POWERED |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MAX5995BATE+(1).pdfMAX5995BATE+(2).pdf |
| Spriegums - piegāde | 60V |
| Tips | Controller (PD), DC/DC |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-TQFN (5x5) |
| Standarti | 802.3af (PoE) |
| Sērija | - |
| Jauda - maks | 91 W |
| Iepakojums / lieta | 16-WQFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Strip |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C |
| Kanālu skaits | 1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Iekšējā slēdzene (-s) | Yes |
| Pašreizējais - piedāvājums | 250µA |
| Pamatprodukta numurs | MAX5995 |
| Palīgpersona | Yes |







IEEE 802.3BT-COMPLIANT, POWERED

IC I2C CONF CONTROLLER QFN

EVALUATION KIT MAX5995A
IC IEEE 802.3BT PWR TELEM / CURR
IEEE 802.3BT-COMPLIANT, POWERED

IC I2C CONF CONTROLLER QFN
EVAL MAX5995 EVAL POE INTERFACE

EVKIT FOR PHASE REDUNDANCY FOR H
IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16TQFN

IC I2C CONF CONTROLLER QFN