| Ražotāja daļas numurs : | MAX5955AUEE+T | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4447 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX5955AUEE+T |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4447 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 1 V ~ 13.2 V |
| Tips | Hot Swap Controller, Monitor |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-QSOP |
| Sērija | VariableSpeed/BiLevel™ |
| Programmējamās funkcijas | Circuit Breaker, Current Limit, Fault Timeout |
| Iepakojums | Tape & Reel (TR) |
| Iepakojums / lieta | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 85°C |
| Kanālu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iekšējā slēdzene (-s) | No |
| Iespējas | Auto Retry, OVP, UVLO |
| Funkciju tapas | LIM1, LIM2, MON1, MON2, ON1, ON2, PGOOD1, PGOOD2, TIM |
| Detalizēts apraksts | Hot Swap Controller, Monitor 2 Channel General Purpose 16-QSOP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 1.2mA |
| Pašreizējais - izlaide (maksimālais) | - |
| Bāzes daļas numurs | MAX5955 |
| Pieteikumi | General Purpose |







DUAL HOT-SWAP CONTROLLER

IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP
IC HOT SWAP CTRLR GP 16QSOP
DUAL HOT-SWAP CONTROLLER

IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP

IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP

IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP
DUAL HOT-SWAP CONTROLLER

IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP

IC DUAL HOT-SWAP CTRLR 16-QSOP