| Ražotāja daļas numurs : | MAX5584EUP+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 3702 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX5584EUP+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 3702 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 1.8 V ~ 5.25 V |
| Spriegums - Supply, Analog | 2.7 V ~ 5.25 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-TSSOP |
| Izstādes laiks | 4µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 4 |
| Bitu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.125, ±1 (Max) |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 8 Bit Digital to Analog Converter 4 20-TSSOP |
| Datu saskarne | SPI, DSP |
| Bāzes daļas numurs | MAX5584 |
| Arhitektūra | R-2R |








IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 10BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN
IC DAC 8BIT V-OUT 20TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 10BIT QUAD BUFF 20-TSSOP

IC DAC 8BIT QUAD BUFF 20-TQFN