| Ražotāja daļas numurs : | MAX529EWG |
|---|---|
| RoHs statuss : | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 351 pcs Stock |
| Apraksts : | IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX529EWG |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Satur svina / RoHS neatbilstību |
| Pieejamais daudzums | 351 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | 5V |
| Spriegums - Supply, Analog | ±5V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 24-SOIC |
| Izstādes laiks | 3µs |
| Sērija | - |
| Atsauces veids | External |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Izvades veids | Voltage - Buffered |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| D / A pārveidotāju skaits | 8 |
| Bitu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Contains lead / RoHS non-compliant |
| INL / DNL (LSB) | ±0.3, ±0.3 |
| Diferenciālā izlaide | No |
| Detalizēts apraksts | 8 Bit Digital to Analog Converter 8 24-SOIC |
| Datu saskarne | SPI |
| Bāzes daļas numurs | MAX529 |
| Arhitektūra | R-2R |








IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SOIC

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SOIC

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SSOP

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 24-SSOP

IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 20-DIP

RES 52K OHM 0.1% 0.3W RADIAL

IC DAC 12BIT SRL INTRFC LP 8UMAX

IC DAC OCTAL 8BIT W/BUFF 24-SSOP

RES 52.6K OHM 0.5% 0.3W RADIAL

IC DAC 8BIT OCTAL SERIAL 20-DIP