| Ražotāja daļas numurs : | MAX365ESE+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 7292 pcs Stock |
| Apraksts : | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX365ESE+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 7292 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Single (V +) | 10 V ~ 30 V |
| Spriegums - piegāde, divkāršs (V ±) | ±4.5 V ~ 20 V |
| Pārslēgšanās laiks (tonis, tofs) (maksimālais) | 250ns, 120ns |
| Pārslēgt ķēdi | SPST - NO |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-SO |
| Sērija | - |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Citi vārdi | Q2774139 |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-State Resistance (Max) | 85 Ohm |
| Shēmu skaits | 4 |
| Multiplexer / Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Detalizēts apraksts | 4 Circuit IC Switch 1:1 85 Ohm 16-SO |
| Strāva - noplūde (IS (izslēgts)) (maksimālais) | 500pA |
| Šķērsruna | -100dB @ 1MHz |
| Uzlādes iesmidzināšana | 5pC |
| Kanāla un kanāla atbilstība (ΔRon) | 2 Ohm (Max) |
| Channel Capacitance (CS (izslēgts), CD (izslēgts)) | 4pF, 4pF |
| Bāzes daļas numurs | MAX365 |
| -3db Joslas platums | - |








IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

IC TRANSIMPEDANCE AMP

IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC
IC TRANSIMPEDANCE AMP 16TQFN

IC SWITCH QUAD SPST 16TQFN

IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC

IC ANALOG SW SPST QUAD 16DIP

IC SW QUAD ANLG PREC SPST 16-DIP

IC TRANSIMPEDANCE AMP 16TQFN