| Ražotāja daļas numurs : | MAX3087ESA+ |
|---|---|
| RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 356 pcs Stock |
| Apraksts : | IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX3087ESA+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 356 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 4.75 V ~ 5.25 V |
| Tips | Transceiver |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 8-SOIC |
| Sērija | - |
| Uztvērēja histerēze | 100mV |
| Protokols | RS422, RS485 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Vadītāju / saņēmēju skaits | 1/1 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Ražotāja standarta svina laiks | 6 Weeks |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Duplex | Full |
| Detalizēts apraksts | 1/1 Transceiver Full RS422, RS485 8-SOIC |
| Datu pārraides ātrums | 10Mbps |
| Bāzes daļas numurs | MAX3087 |








INTEGRATED CIRCUIT

INTEGRATED CIRCUIT

IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC

IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC
RS-485/RS-422 TRANSCVR

IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-DIP

IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-DIP

IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-DIP
RS-485/RS-422 TRANSCVR

IC TXRX RS485/422 10MBPS 8-SOIC