| Ražotāja daļas numurs : | MAX2232EEE | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 4040 pcs Stock |
| Apraksts : | IC RF AMP ISM 800MHZ-1GHZ 16QSOP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX2232EEE |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC RF AMP ISM 800MHZ-1GHZ 16QSOP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 4040 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - piegāde | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Pārbaudes biežums | 915MHz |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 16-QSOP-EP |
| Sērija | - |
| RF tips | ISM |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 16-LSSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| P1dB | - |
| Trokšņa attēls | - |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Iegūt | 23.9dB |
| Biežums | 800MHz ~ 1GHz |
| Detalizēts apraksts | RF Amplifier IC ISM 800MHz ~ 1GHz 16-QSOP-EP |
| Pašreizējais - piedāvājums | 20.3mA ~ 25mA |








IC RF AMP ISM 800MHZ-1GHZ 16QSOP

IC RS-232 DRVR/RCVR COTS

IC TXRX DUAL RS232 5V 18-DIP

IC RF AMP ISM 800MHZ-1GHZ 16QSOP

IC RF AMP ISM 800MHZ-1GHZ 16QSOP
RS-232 DRIVER/RECEIVER

EVAL KIT MAX2232, MAX2233

IC TXRX DUAL RS232 5V 18-SOIC
RS-232 DRIVER/RECEIVER

IC RF AMP ISM 800MHZ-1GHZ 16QSOP