Daļas numurs:MAX17504ATP+T
- Datums: 2024/01/5
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 3.38 MB
- Video ekrānuzņēmums




| Ražotāja daļas numurs : | MAX17671FATB+ |
|---|---|
| RoHs statuss : | |
| Ražotājs / zīmols : | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | - |
| Apraksts : | IC REG BUCK 3.3V/5V DL 10TDFN |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | MAX17671FATB+(1).pdfMAX17671FATB+(2).pdfMAX17671FATB+(3).pdf |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX17671FATB+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC REG BUCK 3.3V/5V DL 10TDFN |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | |
| Pieejamais daudzums | Noliktavā |
| Datu lapas | MAX17671FATB+(1).pdfMAX17671FATB+(2).pdfMAX17671FATB+(3).pdf |
| Spriegums - izlaide (min / fiksēts) | 3.3V, 5V |
| Spriegums - izlaide (maksimālais) | - |
| Spriegums - ieeja (min) | 4V |
| Spriegums - ievades (maksimālais) | 60V |
| Topoloģija | Buck |
| Sinhronais taisngriezis | Yes |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 10-TDFN (3x3) |
| Sērija | - |
| Iepakojums / lieta | 10-WFDFN Exposed Pad |
| Iesaiņojums | Strip |
| Izvades veids | Fixed |
| Izejas konfigurācija | Positive |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Rezultātu skaits | 2 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Funkcija | Step-Down |
| Frekvence - pārslēgšana | 610kHz |
| Pašreizējais - izlaide | 50mA, 150mA |
| Pamatprodukta numurs | MAX17671 |











4.5V - 60V 150MA SYNCHRO DC-DC &
IC REG LDO ADJ 150MA 10TDFN
EVAL MAX17662B LDO REG

MAX17662BEVKITB# EVAL KIT

EVAL MAX17672C LDO REG
IC REG LDO 3.3V 150MA 10TDFN
EVAL MAX17670E LDO REG
IC REG BUCK 3.3V/5V DL 10TDFN
EVALUATION KIT FOR THEMAX176715V
4.5V - 60V 150MA SYNCHRO DC-DC &