Daļas numurs:MAX1606EUA+T
- Datums: 2023/08/25
- Ilgums: 10 sekundes
- Video lielums: 4.48 MB
- Video ekrānuzņēmums




| Ražotāja daļas numurs : | MAX161CEWI |
|---|---|
| RoHs statuss : | RoHS neatbilst prasībām |
| Ražotājs / zīmols : | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Krājumu stāvoklis : | 39 pcs Stock |
| Apraksts : | 8-CHANNEL DATA ACQUISITION SYS |
| Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | |
| Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX161CEWI |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | 8-CHANNEL DATA ACQUISITION SYS |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | RoHS neatbilst prasībām |
| Pieejamais daudzums | 39 pcs |
| Datu lapas | |
| Sprieguma piegādes avots | Single Supply |
| Spriegums - piegāde | 4.5V ~ 5.5V, 4.5V ~ 5.5V |
| Tips | Data Acquisition System (DAS) |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 28-SOIC |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 50k |
| Izšķirtspēja (biti) | 8 b |
| Iepakojums / lieta | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Iesaiņojums | Bulk |
| Darbības temperatūra | -40°C ~ 85°C |
| Kanālu skaits | 8 |
| Montāžas tips | Surface Mount |
| Datu saskarne | Parallel |












IC DAS 8BIT 8-CH 28-SOIC
8-CHANNEL DATA ACQUISITION SYS

IC DAS 8BIT 8-CH 20US 28-SOIC

IC DAS 8BIT 8-CH 28-SOIC

IC LCD BIAS SUPP DGTL ADJ 16QSOP

IC DAS 8BIT 8-CH 20US 28-SOIC

IC LCD BIAS SUPP DGTL ADJ 16QSOP

IC DAS 8BIT 8-CH 20US 28-SOIC

EVAL KIT MAX1620, MAX1621 (DIGIT

IC LCD BIAS SUPP DGTL ADJ 16QSOP