| Ražotāja daļas numurs : | MAX152CPP+ | RoHs statuss : | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
|---|---|---|---|
| Ražotājs / zīmols : | Maxim Integrated | Krājumu stāvoklis : | 2391 pcs Stock |
| Apraksts : | IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-DIP | Nosūtīt no : | Honkonga |
| Datu lapas : | Sūtīšanas ceļš : | DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS |
| Daļa Nr | MAX152CPP+ |
|---|---|
| Ražotājs | |
| Apraksts | IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-DIP |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Svins bez / atbilst RoHS prasībām |
| Pieejamais daudzums | 2391 pcs |
| Datu lapas | |
| Spriegums - Supply, Digital | ±3 V ~ 3.6 V |
| Spriegums - Supply, Analog | ±3 V ~ 3.6 V |
| Piegādātāja ierīču komplekts | 20-PDIP |
| Sērija | - |
| Paraugu ņemšanas ātrums (sekundē) | 400k |
| Atsauces veids | External |
| Rādītājs - S / H: ADC | 1:1 |
| Iepakojums | Tube |
| Iepakojums / lieta | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Darbības temperatūra | 0°C ~ 70°C |
| Ievade skaits | 1 |
| Bitu skaits | 8 |
| A / D pārveidotāju skaits | 1 |
| Mitruma jutīguma līmenis (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss | Lead free / RoHS Compliant |
| Ievades veids | Single Ended |
| Iespējas | - |
| Detalizēts apraksts | 8 Bit Analog to Digital Converter 1 Input 1 Flash 20-PDIP |
| Datu saskarne | Parallel |
| Konfigurācija | S/H-ADC |
| Bāzes daļas numurs | MAX152 |
| Arhitektūra | Flash |







IC INTEGRATED CIRCUIT

IC ADC 8-BIT 1UA PWR DWN 20-SSOP

IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-SSOP

IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-SOIC

IC ADC 8BIT 3V 1UA PWRDWN 20SOIC

IC BATT CMDA PHONE PWR MGMT

IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-SSOP

IC ADC 8-BIT 1UA PWR DWN 20-SSOP

IC ADC 8BIT 1UA PWR-DWN 20-SSOP

IC ADC W/PWR DOWN 8BIT 3V 20-DIP